Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:797
Wczoraj:799
W tygodniu:1596
W miesiącu:20313
Ogólnie:4471517

Kto jest online

3
Online

wtorek, 26, październik 2021 23:09

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Znakomicie w rozgrywanych w Mexico City Mistrzostwach Świata Kobiet w Kulturystyce i Fitness spisała się reprezentantka naszego klubu, Ewa Sędkowska. Najbardziej utytułowana polska zawodniczka, w finale kategorii powyżej 55 kilogramów wywalczyła brązowy medal. Rywalizację wygrała Czeszka Jana Stockelova, a drugie miejsce zajęła Niemka Simone Linay.


- Jestem ogromnie szczęśliwa. Przed mistrzostwami w ciemno wzięłabym miejsce w sześcioosobowym finale – przyznaje Ewa Sędkowska (Kryńska), trenująca kulturystykę od ponad 25 lat, mistrzyni świata z 1999 roku.
W mistrzostwach świata w Mexico City udział brała także inna z reprezentantek Paco, Patrycja Kozyra. Nasza zawodniczka w fitness sylwetkowym zajęła siódme miejsce. Ta konkurencja toczyła się pod dyktando... Polek. Mistrzyni Europy z 2009 roku Anna Szczotka sięgnęła po złoty medal, a obrończyni tytułu sprzed roku Katarzyna Kozakiewicz, zdobyła tym razem srebro. O krok od medalu za oceanem był mistrz Europy w fitness z 2008 roku, Marcin Łopucki który ostatecznie zajął czwarte miejsce.
Znakomite starty biało-czerwonych dały naszej reprezentacji trzecie miejsce w klasyfikacji mistrzostw, za Rosją i Brazylią! Sklasyfikowano aż 39 krajów.
BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1329 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO