Logowanie

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:9
Wczoraj:1370
W tygodniu:8416
W miesiącu:25555
Ogólnie:2911944

Kto jest online

9
Online

niedziela, 19, listopad 2017 00:09

Marek Olejniczak

Lubelska Karta Seniora

Znakomicie w rozgrywanych w Mexico City Mistrzostwach Świata Kobiet w Kulturystyce i Fitness spisała się reprezentantka naszego klubu, Ewa Sędkowska. Najbardziej utytułowana polska zawodniczka, w finale kategorii powyżej 55 kilogramów wywalczyła brązowy medal. Rywalizację wygrała Czeszka Jana Stockelova, a drugie miejsce zajęła Niemka Simone Linay.


- Jestem ogromnie szczęśliwa. Przed mistrzostwami w ciemno wzięłabym miejsce w sześcioosobowym finale – przyznaje Ewa Sędkowska (Kryńska), trenująca kulturystykę od ponad 25 lat, mistrzyni świata z 1999 roku.
W mistrzostwach świata w Mexico City udział brała także inna z reprezentantek Paco, Patrycja Kozyra. Nasza zawodniczka w fitness sylwetkowym zajęła siódme miejsce. Ta konkurencja toczyła się pod dyktando... Polek. Mistrzyni Europy z 2009 roku Anna Szczotka sięgnęła po złoty medal, a obrończyni tytułu sprzed roku Katarzyna Kozakiewicz, zdobyła tym razem srebro. O krok od medalu za oceanem był mistrz Europy w fitness z 2008 roku, Marcin Łopucki który ostatecznie zajął czwarte miejsce.
Znakomite starty biało-czerwonych dały naszej reprezentacji trzecie miejsce w klasyfikacji mistrzostw, za Rosją i Brazylią! Sklasyfikowano aż 39 krajów.
BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 245 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO