Logowanie

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:34
Wczoraj:1451
W tygodniu:5722
W miesiącu:32616
Ogólnie:2919005

Kto jest online

2
Online

piątek, 24, listopad 2017 00:54

Marek Olejniczak

Lubelska Karta Seniora





Kulturystyka do 100 kg

 

1. Jakub POTOCKI (Paco Lublin)                  15

 

2. Patrycjusz WRÓBLEWSKI (Efekt Toruń)        43

 

 

3.Piotr KOT (SSKiR Sopot)                                50

 

 

4. Dominik HAŁAS (Paco Lublin)                  56

 

5. Jakub KUKUŁA (Heros Ustka)                       69

 

6. Daniel STRASZEWSKI (Efekt Toruń)             88

 

 

 

Kulturystyka OPEN

 

1. Tomasz JAFERNIK (Olimp Zabrze)                 6

 

2. Szymon ŁADA (Olimp Zabrze)                     11

 

3. Jakub POTOCKI (Paco Lublin)                15

 

4. Adrian KRAWCZYK (Olimp Zabrze)              16

 

5. Bartosz POGAN (Terminatus Dąbrowa G.)    25

 

6. Artur SZUDROWICZ (Violetta Bydgoszcz)    30

 

7. Sebastian KULINSKI (Aplauz Warszawa)       35

 

 

 

Kulturystyka klasyczna do 171 cm

 

1. Piotr ZANIEWSKI (Heros Ustka) 15

 

2. Robert KOZIELSKI vel KOZIAK (BodyLine Łódź) 37

 

3. Mariusz STUPAK (Aplauz Warszawa) 46

 

4. Marek TRACZYKIEWICZ (Olimp Zabrze) 53

 

5. Jacek ZIÓŁEK (Olimp Radom) 73

 

6. Tomasz LASZKO (Michael Warszawa) 89

 

 

 

Kulturystyka klasyczna do 175 cm

 

1.Przemysław ŻOKOWSKI (Efekt Toruń) 15

 

2. Radosław SMYK (Violetta Bydgoszcz) 30

 

3. Gabriel KOPERKIEWICZ (BodyLine Łódź) 45

 

4. Paweł PTAK (Terminatus Dabrowa G.) 62

 

5. Sebastian DOMAGAŁA (BodyLine Łódź) 73

 

 

 

Kulturystyka klasyczna do 180 cm

 

1. Rafał FILIPCZUK (Efekt Toruń) 25

 

2. Dawid DAMASIK (Winogrady Poznań) 29

 

3. Marcin GANDYK (Olimp Zabrze) 45

 

4. Łukasz ZAWADKA (Efekt Toruń) 52

 

5. Radosław IGNATOWSKI (Heros Ustka) 77

 

6. Artur SZMIDT (Goliat Głogów) 88

 

 

 

Kulturystyka klasyczna powyzej 180 cm

 

1. Filip TECŁAW (Aplauz Warszawa) 15

 

2. Mateusz BRZUCHACZ (Bona Fide Swiebodzice) 37

 

3. Łukasz SKRZYPIEC (Olimp Zabrze) 38

 

4. Konrad BALCERZAK (Sandow Legionowo) 60

 

5. Michał WIERZBICKI (MOSiR Kędzierzyn Koźle) 75

 

6. Kamil SZALAK (Paco Lublin) 90

 

 

 

Kulturystyka klasyczna - OPEN

 

1. Filip TECŁAW (Aplauz Warszawa) 5

 

2. Piotr ZANIEWSKI (Heros Ustka) 13

 

3. Przemysław ŻOKOWSKI (Efekt Toruń) 14

 

4. Rafał FILIPCZUK (Efekt Toruń) 17

 

 

 

Kulturystyka mężczyzn do 65 kg

 

1. Michał HRYSZKIEWICZ (SSKiR Sopot) 15

 

2. Filip RIGALL (SSKiR Sopot) 30

 

3. Grzegorz INDYKA (SSKiR Sopot) 45

 

 

 

Kulturystyka mężczyzn do 75 kg

 

1. Artur SZUDROWICZ (Violetta Bydgoszcz) 22

 

2. Michał WERNEROWSKI (Violetta Bydgoszcz) 23

 

3. Piotr SOWIŃSKI (Olimp Zabrze) 45

 

4. Jacek MOMOT (Winogrady Poznań) 60

 


Kulturystyka mężczyzn do 80 kg

 

1.Bartosz POGAN (Terminatus Dabrowa G.) 17

 

2. Jacek BĄK (Sandow Legionowo) 36

 

3. Marcin DRÓŹDŹ (Olimp Radom) 51

 

4. Arkadiusz MISIAK (Paco Lublin) 54

 

5. Marcin ŻOCHOWSKI (Sandow Legionowo) 61

 

6. Marcin KRAWCZYK (Społem Łódź) 90

 

 

 

Kulturystyka mężczyzn do 85 kg

 

1. Szymon ŁADA (Olimp Zabrze) 15

 

2. Marcin KLEKOWICKI (Aplauz Warszawa) 30

 

3. Marek GRABARCZYK (Sandow Legionowo) 50

 

4, Krzysztof REINHARD Aplauz Warszawa) 55

 

5. Jacek BOCIARSKI (Aplauz Warszawa) 75

 

6. Marcin SMIGIELSKI (Sandow Legionowo) 90

 

 

 

Kulturystyka mężczyzn do 90 kg

 

1. Adrian KRAWCZYK (Olimp Zabrze) 16

 

2. Michał KOZIARSKI (Sandow Legionowo) 41

 

3. Karol PAKUŁA (Aplauz Warszawa) 45

 

4. Rafał RURANSKI MOSiR (Kędzierzyn Koźle) 63

 

5. Tomasz PEPŁOWSKI (Heros Ustka) 65

 

6. Radosław PERTEK (Winogrady Poznań) 73

 

 

 

Kulturystyka mężczyzn powyzej 100 kg

 

1. Tomasz JAFERNIK (Olimp Zabrze) 21

 

2. Bartosz GURAN (Heros Ustka) 38

 

3. Andrzej RAK (Olimp Zabrze) 45

 

4. Michał KARMOWSKI (Violetta Bydgoszcz) 49

 

5. Paweł RYMUZA (Aplauz Warszawa) 74

 

 

 

Kulturystyka niepełnosprawnych

 

1. Lech STOLTMAN (Bytów) 21

 

2. Michał KILIAN (Integracja Tarnobrzeg) 24

 

Klasyfikacja drużynowa

 

1. Olimp Zabrze 108

 

2. Aplauz Warszawa 89

 

3. Sandow Legionowo 61

 

4. Efekt Torun 59

 

5. SSKiR Sopot 52

 

6. Violetta Bydgoszcz 47

 

7. Heros Ustka 46

 

8. Paco Lublin 35

 

9. Olimp Radom 30

 

10. BodyLine Łódz 27

 

11. Winogrady Poznan 24

 

12. Terminatus Dabrowa Górn. 23

 

13. Integracja Tarnobrzeg 14

 

14. MOSiR Kędzierzyn Koźle 13

 

15. Bona Fide Swiebodzice 12

 

16. Goliat Głogów 5

 

Michael Warszawa 5

 

Społem Łódz 5

 

19. Tytan Ostrołeka 5

 

20. Anmar Warszawa 4

 

21. TKKF Azory Kraków 2

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line



 









Partnerzy





Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 























 















OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO