Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:46
Wczoraj:934
W tygodniu:2671
W miesiącu:18202
Ogólnie:4919385

Kto jest online

1
Online

czwartek, 23, marzec 2023 04:01

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Kuba Potocki został Herkulesem

 

Znakomicie w ostatnim starcie przed mistrzostwami Europy spisał się Jakub Potocki, nasz najbardziej utytułowany kulturysta. 40-latek podczas XIV Zawodów o Puchar Wójta Gminy Kunice „Herkules 2011” nie dał rywalom najmniejszych szans i pewnie wygrał kategorię wagową +90 kg oraz wszech wag.

- Jestem z siebie zadowolony. Do mistrzostw Europy jeszcze muszę tylko poprawić nieco definicję i zrzucić kilogram. Nie ukrywam, że liczę w Sofii na udany start - Jakub Potocki mówi serwisowi paco.pl

W najbliższy weekend zawodnik naszego klub wystartuje w mistrzostwach Europy w Sofii i będzie to jego debiut w najważniejszej imprezie na Starym Kontynencie.
- Wiem, że aż trudno w to uwierzyć, ale jakoś zawsze startowałem na jesieni i kwalifikowałem się do występów w mistrzostwach świata. Mam ich na swoim koncie już pięć - wyznaje kulturysta, który w 2006 roku został piątym zawodnikiem globu.
Podczas imprezy w stolicy Bułgarii Jakub Potocki walczyć będzie nie jak to miało miejsce w niedawno rozegranych w Częstochowie mistrzostwach Polski w kategorii do 100 kg, ale do 90 kg.
- Przystępując do mistrzostw kraju ważyłem 94 kilogramy, więc to zupełnie naturalne. Aczkolwiek to nie jest jeszcze do końca przesądzone. Zobaczę na miejscu, jak będą wyglądali moi rywale. Będę przygotowany na start w kat. do 90 kg, ale przecież 100 gramów więcej wystarczy aby walczyć w wyższej wadze - tłumaczy Potocki.
Trzymamy kciuki!
BAS

 

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 421 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO