Logowanie

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:2449
Wczoraj:1499
W tygodniu:3948
W miesiącu:23422
Ogólnie:2994354

Kto jest online

12
Online

wtorek, 16, styczeń 2018 23:53

Marek Olejniczak

Lubelska Karta Seniora

 Już za tydzień Jakub Potocki wystartuje po raz pierwszy w mistrzostwach Europy w kulturystyce. Zawody odbędą się w Sofii od 20 - 23 maja. Żeby się sprawdzić, 40-letni zawodnik w tę sobotę jedzie na XIV Zawody Kulturystyczne o Puchar Wójta Gminy Kunice "Herkules 2011". - Jadę z marszu.

Mam trochę nadwagi a im częściej startuje, tym mam lepszą formę. W sobotę mam akurat dzień wolny od treningu więc warto pojechać, chociaż to odległość aż 500 kilometrów - stwierdza Potocki - Poza tym będą to eliminacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, które odbędą się w Hiszpanii pod koniec czerwca - dodaje.

Złoty medalista Mistrzostw Polski w (kat. do 100 kg), rozgrywanych w Częstochowie, nie narzeka na formę. - Muszę popracować nad czworogłowym ud i separacją tych mięśni jak i pośladków. Reszta jest bardzo dobra. Jak narazie ćwiczę dalej, trzy dni treningu i dzień przerwy. Moja poranna waga oscyluje w granicach 92 kilogramów. Nie robię specjalnego odwadniania ani żadnych ładowań węglowodanami. Jeżeli nie dam rady zbić dwóch kilogramów to w sobotę wystartuję w wadze powyżej 90 kilogramów - opisuje reprezentant Paco.

 

Impreza w Kunicach, będzie ostatnim sprawdzianem dla kulturysty przed Mistrzostwami Europy w stolicy Bułgarii.

 

K.D.

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 595 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO