Logowanie

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:2441
Wczoraj:1499
W tygodniu:3940
W miesiącu:23414
Ogólnie:2994346

Kto jest online

10
Online

wtorek, 16, styczeń 2018 23:48

Marek Olejniczak

Lubelska Karta Seniora

To będzie pracowity weekend dla Jakuba Potockiego

 

Znamy już dokładne daty jesiennych imprez kulturystycznych. Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness oraz Puchar Polski zostaną rozegrane w trzeci weekend października w Zabrzu. Juniorzy i weterani rywalizować będą przez dwa dni, pucharowe zmagania odbędą się tylko w niedzielę, 23 października.

 

Pierwsza z imprez będzie eliminacją do Mistrzostw Świata Juniorów i Weteranów, druga do Mistrzostw Świata Mężczyzn w Kulturystyce i w Kulturystyce Klasycznej.W obu wystartuje nasz najlepszy kulturysta - Jakub Potocki i obie zamierza wygrać, zapewniając sobie tym samym udział w mistrzostwach globu.

- Srebrny medal mistrzostw Europy seniorów, a także dwa złote medale, w tym ten najbardziej prestiżowy - open mistrzostw Starego Kontynentu weteranów zobowiązują - mówi krótko Jakub Potocki.

Dla naszego mistrza starty 22 i 23 października w Zabrzu nie będą pierwszym po wakacyjnej przerwie.Wprawdzie 40-latek nie weźmie udziału 17 września w zawodach "Kamienna rzeźba" w Strzegomiu, bo imprezę odwołano, ale 8-9 października uczestniczyć będzie w prestiżowym Arnold Weekend, który zaplanowano w Madrycie, stolicy Hiszpanii.

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 593 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO