Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:8
Wczoraj:773
W tygodniu:3155
W miesiącu:14711
Ogólnie:4635148

Kto jest online

1
Online

piątek, 20, maj 2022 00:09

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Jakub Potocki, nasz najlepszy kulturystya nie wystartuje w zawodach Arnold Classic Europe, które odbędą się 8 i 9 października w Madrycie. 40-latek reprezentujący Klub Sportowy Paco zrezygnował z udziału w kwalifiakcjach do kadry polskiej, które zaplanowano na sobotę w Warszawie.

- Jeszcze kilka tygodni temu planowałem, że występ w Hiszpanii, w Festiwalu Sportów Arnolda będzie moim pierwszym jesienią. Niestety, przytrafiła mi się kontuzja kolana i nie mogłem w pełni przygotować się do zawodów. W tej sytuacji postanowiłem sobie odpuścić ten start i skupić się na mistrzostwach świata weteranów, które pod koniec listopada odbędą się w hiszpańskiej Santa Susanna - Jakub Potocki tłumaczy decyzję o rezygnacji ze startu w Arnold Classic.

Kiedy po raz pierwszy jesienią zobaczymy w zawodach wicemistrza Europy z Sofii i dwukrotnego tegorocznego mistrza Europy weteranów z Alcala de Henares?

- Na dzisiaj trudno mi powiedzieć. Do Hiszpanii i tak wyjeżdzam na własny koszt, więc nie muszę się kwalifikować podczas Mistrzostw Polski, które odbędą się w Zabrzu 22 października - kończy Kuba Potocki.

W Arnold Classic na pewno zobaczymy reprezentantów Polski! - Otrzymaliśmy na ten start środki z Ministerstwa Sportu. Ilu ostatecznie pojedzie zawodników okaże się po sobotnich kwalifikacjach w Warszawie - mówi Bogdan Szczotka, trener kadry narodowej w kulturystyce.

BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 543 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO